Hoe en wat Competitie-indeling

Onze competitie uitgelicht

ATC’65 5 (10:45)

’t Centrum 2 (10:45)
Nog nooit tegen gespeeld
Wel: 21-10-2007 ATC’65 7 – ’t Centrum 3 (2-3) en 09-03-2008 ’t Centrum 3 – ATC’65 7 (3-1)

De Tubanters 1897 4 (10:00)
Nog nooit tegen gespeeld

Enschedese Boys 3 (10:45)
Nog nooit tegen gespeeld
Wel: 04-09-2011 ATC’65 5 – Enschedese Boys 2 (1-3, beker)

Losser 4 (10:45)
20-11-2011 Losser 4 – ATC’65 5 (6-2) en 29-01-2012 ATC’65 5 – Losser 4 (1-3)

De Lutte 5 (09:00)
Nog nooit tegen gespeeld
Wel: 07-10-2012 ATC’65 5 – De Lutte 4 (1-1) en 26-05-2013 De Lutte 4 – ATC’65 5 (3-1)

Quick’20 7 (11:00)
30-11-2008 Quick’20 8 – ATC’65 5 (6-2) en 03-05-2009 ATC’65 5 – Quick’20 8 (1-4)
12-09-2010 Quick’20 8 – ATC’65 5 (1-3)
09-10-2011 Quick’20 7 – ATC’65 5 (2-3) en 08-04-2012 ATC’65 5 – Quick’20 7 (2-2)
11-11-2012 ATC’65 5 – Quick’20 7 (2-5) en 28-04-2013 (1-3)

SVV’91 2 (11:15)
Nog nooit tegen gespeeld
Wel: 09-09-2007 SVV’91 4 – ATC’65 5 (3-8) en 27-01-2008 ATC’65 5 – SVV’91 4 (11-0)

TVV 2 (11:30)
02-09-2012 TVV 2 – ATC’65 5 (2-1, beker)

Victoria’28 3 (12:00)
Nog nooit tegen gespeeld
Wel: 25-09-2011 Victoria’28 4 – ATC’65 5 (1-2) en ATC’65 5 – Victoria’28 4 (0-6)
Wel: 20-04-2008 Victoria’28 6 – ATC’65 7 (0-0) en 18-05-2008 ATC’65 5 – Victoria’28 6 (8-0)
Wel: 04-11-2012 Victoria’28 6 – ATC’65 5 (1-5) en ATC’65 5 – Victoria’28 6 (4-0)

Victoria’28 6 (11:00)
20-04-2008 Victoria’28 6 – ATC’65 7 (0-0) en 18-05-2008 ATC’65 6 – Victoria’28 6 (8-0)
04-11-2012 Victoria’28 6 – ATC’65 5 (1-5) en ATC’65 5 – Victoria’28 6 (4-0)

 

De Teams van onze vorige competitie

Achilles’12 3
5e klasse 16: Achilles’12 3, ATC’65 4, Barbaros 3, Bentelo 3, Bon Boys 5, BSC Unisson 3, Diepenheim 2, GFC 3, Holten 3, Rood Zwart 4, TVO 3, Victoria’28 5

AJC’96 3
7e klasse 45: AJC’96 3, Berghuizen 8, BWO 9, De Tubanters 1897 6, DTC’07 3, De Lutte 8, NEO 11, Rigtersbleek 6, Tubantia 7, De Tukkers 9, UD W. 5, Vogido 6

ATC’65 5
5e klasse 19: ATC’65 5, ’t Centrum 2, De Tubanters 1897 4, Enschedese Boys 3, Losser 4, De Lutte 5, Quick’20 7, SVV’91 2, TVV 2, Victoria’28 3, Victoria’28 6

Barbaros 2
5e klasse 18: Barbaros 2, Borne 3, Heracles avc 2, La Première 2, Luctor et Emergo 3, De Lutte 3, NEO 4, Quick’20 6, Rood Zwart 5, Stevo 4, TVC’28 5, UD W. 3

De Lutte 4
5e klasse 20: Berghuizen 4, DTC’07 2, Glanebrug 2, Losser 3, De Lutte 4, Oldenzaal 5, Quick’20 5, SVV’91 3, TVV 3, UD W. 4, Victoria’28 4

Haaksbergen 2
6e klasse 23: FC Eibergen 4, FC Eibergen 5, Haaksbergen 2, Haarlo SP 2, HSC’21 7, Klein Dochteren 2, Lochuizen 2, Longa’30 8, Markelo 5, VIOS B. 4, Witkampers 6, WVV’34 4

Oldenzaal 4
4e klasse 19: AJC’96 2, Berghuizen 3, DSVD 3, KOSC 3, Losser 2, De Lutte 2, Oldenzaal 4, RSC 3, SDC’12 4, De Tukkers 3, Vogido 5, Vosta 2

Quick’20 7
5e klasse 19: ATC’65 5, ’t Centrum 2, De Tubanters 1897 4, Enschedese Boys 3, Losser 4, De Lutte 5, Quick’20 7, SVV’91 2, TVV 2, Victoria’28 3, Victoria’28 6

TVV 3
5e klasse 20: Berghuizen 4, DTC’07 2, Glanebrug 2, Losser 3, De Lutte 4, Oldenzaal 5, Quick’20 5, SVV’91 3, TVV 3, UD W. 4, Victoria’28 4

UD W. 3
5e klasse 18: Barbaros 2, Borne 3, Heracles avc 2, La Première 2, Luctor et Emergo 3, De Lutte 3, NEO 4, Quick’20 6, Rood Zwart 5, Stevo 4, TVC’28 5, UD W. 3

UDI 3
6e klasse 30: Achilles’12 5, BWO 6, Delden 2, Eilermark 3, FC Aramea 3, KOSC 6, SDC’12 8, Sportclub Overdinkel 3, Suryoye-Mediterraneo 3, SVV’91 4, TVC’28 9, UDI 3

Victoria’28 6
5e klasse 19: ATC’65 5, ’t Centrum 2, De Tubanters 1897 4, Enschedese Boys 3, Losser 4, De Lutte 5, Quick’20 7, SVV’91 2, TVV 2, Victoria’28 3, Victoria’28 6